grafika
Powiązane galerie:
WIZYTA W BOCHOTNICY
04/11/2014

24 października 2014 r. w ramach przewidzianego w projekcie zadania dotyczącego  tworzenia sieci z innymi projektami, w Kazimierzu Dolnym, w siedzibie oddziału terenowego RDOŚ w Lublinie, odbyło się spotkanie członków zespołu Projektowego LIFE Szachownica/PL z pracownikami RDOŚ w Lublinie odpowiedzialnymi za realizację projektu pn. „Wdrażanie zadań ochronnych na obszarach sieci Natura 2000 i rezerwatach przyrody w województwie lubelskim", który obejmuje między innymi wykonanie działań ochronnych w obrębie siedlisk nietoperzy w kamieniołomie komorowym w Bochotnicy poprzez fizyczne zabezpieczenie przed zawałem stropów obiektu oraz zabezpieczenie wejść.

Podczas spotkania pracownicy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie omówili szczegóły realizowanego projektu, napotkane podczas realizacji projektu utrudnienia i sposoby ich rozwiązania.

Wizyta zbiegła się z terminem odbioru prac zabezpieczających. Obecność Wykonawców  zabezpieczeń pozwoliła na przybliżenie członkom zespołu specyfiki wykonywanych robót zabezpieczających w obiektach podziemnych.

Istotnym punktem programu była wizja terenowa, która dała możliwość oceny efektów przeprowadzonych prac.

Spotkanie pozwoliło również na wymianę cennych doświadczeń związanych z realizacją projektu, zarówno tych związanych z zagadnieniami ściśle technicznym, jak i formalnymi.

Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
NI
26
27
28
29
1
2
3
natura.png
dyrekcja.png
regionalna.png
geoportal.png